Gönderiliyor...

Kurumsal

Hakkımızda

Arda Gıda İmalat Tic. Şti. 2004 yılından itibaren ARDASAN markasıyla et ve et ürünleri sektöründe hizmet 
vermektedir. Firmamızın kuruluş sebebi; birbirinden farklı dünya lezzetlerinin kendine has damak tadını ve lezzet ayrıcalığını ülkemiz insanına sunmaktır.

Misyonumuz,
Öncelikli şirket politikamız insan sağlını ön planda tutarak ve yaşam kalitesini artırmak için çevreye ve doğaya zarar vermeden uluslararası standartlarda üretim yapmak. Son model teknoloji ile donatılan tesisimizin hijyenik ve sağlıklı ortamlarında, helal kesim sertifikasına sahip firmalardan alınan etler ile İslami usullere göre ürünler üreterek bu lezzeti seven ve tercih edenlere ulaştırmak. İmalata olduğu kadar pazarlamaya da önem vermekte olup bu alanda müşteri taleplerine bağlı olarak çalışmaktayız. Gün geçtikçe servis ağımızı genişleterek sizlere  daha yakın olmayı çalışıyoruz.

Vizyonumuz,
Müşteri memnuniyeti felsefesini prensip edinmiş bir kuruluş olan firmamız, Gıda Mühendisi, Gıda Teknikeri ve çalışanları ile gün geçtikçe kendini yenilemekte olup çağın gereklerine uygun teknolojiyi kullanarak siz değerli müşterilerimize ve ülkemize en iyi hizmeti veren örnek  bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Bize Güvenebilirsiniz…