Arda Gıda İmalat Tic. Ltd. Şti.

2004 yılında et ve et ürünleri üretiminde hizmet vermek üzere İstanbul’da kurulan Arda Gıda, Balkan yöresine has usullerde geleneksel yöntemler kullanarak islami koşullara uygun şekilde ürünler imal etmektedir.

İnsan sağlığını ön planda tutan Arda Gıda ürünlerinde ve üretim aşamalarında doğaya ve insana zarar vermeyen yöntemlerle hijyenik ortamda imalatını gerçekleştirmektedir. Bu sorumluluk bilinci ile üretim tesislerini uluslararası standartlarda son model teknoloji ile donatmıştır. Yine aynı bilinç ile işleme aldığı etleri “Helal Kesim” sertifikasına sahip işletmelerden temin etmektedir.

Arda Gıda, imalat sürecinin tamamında doğal ve en sağlıklı yöntemleri tercih etmektedir. Bu vesileyle üretimde kullanılan tüm malzemeleri birinci sınıf kalitede tercih ederek en doğru miktarda malzemeden çalmadan olması gerektiği gibi işlenmiş et ürünleri üretmektedir.

Sahip olduğu Balkan usulü kaliteli et ürünleri üretme yeteneği ile müşterilerinin damak tadına hitap etmeyi 2004 yılından beri sürdürmektedir. Gelecekte de tariflerine sadık kalarak müşterilerine ve ülkemize en iyi, en kaliteli ürünleri üreten örnek bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Arda Gıda, güveni korumanın inşa etmekten daha değerli olduğuna inanmış ve müşterilerinin güvenini boşa çıkarmama, memnuniyetin kalıcı olması adına gerekli tüm yükümlülüklerini yerine getirmeyi misyon edinmiştir.

Katalog - Catalog